Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
173 000 €
338 358.59 лв.

(2 218 €, 4 338.03 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:46 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 28 пъти.
Площ:
78 m2
Етаж:
2-ри от 5
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Предлагам за продажба двустаен апартамент в жилищен комплекс в кв. Малинова долина.Апартаментът е с източно изложение, което осигурява много естествена светлина и комфорт през целия ден.Сградата е с Акт 15 и в напреднал етап пред въвеждане в експлоатация..Разпределение: Просторна дневна с кухненски бокс 27.85 кв.м Спалня 13.35 кв.м Баня с WC Коридор Складово помещение БалконПлощ: 65.69 кв.м чиста площ 78.27 кв.м с общи частиЖилището се намира в изключително добре организиран комплекс с: богато озеленяване големи зони за отдих и релакс детски площадки модерна визия висок клас строителство качествени строителни материали ниски общи части.Комплексът предлага спокойствие, пространство и усещане за модерен градски живот в една от най-предпочитаните и бързо развиващи се части на София.Апартаментът е с прекарани: газ ток всички необходими комуникации.Подходящ както за живеене, така и за инвестиция с отличен потенциал за отдаване под наем или препродажба.Възможност за закупуване на допълнително подземно паркомясто.
Цената е за частни лица. За брокери цената и 179000 евро
За контакти Капка Георгиева тел.0886067888 Оферта 19690
Особености
Тухла