Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Център
580 €
1 134.38 лв.

(12.89 €, 25.21 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:19 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 14 пъти.
Площ:
45 m2
Етаж:
1-ви от 4
ТEЦ:
Лок.отопл.

Описание на имота:

Отдава се под наем чудесно обзаведен 1-стаен апартамент в центъра на София.

В близост до хотел Хемус. На тиха и спокойна улица. Не са желателни домашни любимци.

За контакт Капка Георгиева тел. 0886067888 Оферта 19724
Особености
Обзаведен
Климатик
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Център
Обява: 2b177883679727315

580 €
1 134.38 лв.
История на цената
(12.89 €, 25.21 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център