Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Оборище
895 €
1 750.47 лв.

(9.32 €, 18.23 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:34 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 51 пъти.
Площ:
96 m2
Етаж:
1-ви от 5
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Отдава се под наем 2-стаен апартамент с голяма площ от 96 кв.м. и балкон със зелена терасирана площ от 168 кв.м. към него в район Оборище

Апартаментът е нов напълно обзаведен и оборудван.

С месечен наем 980 евро.

Очаква своя първи наемател.

За контакт Капка Георгиева тел. 0886067888 Оферта 19705
Особености
Обзаведен
Контрол на достъпа
С дом. любимци
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Оборище
Обява: 2c177866486648625

895 €
1 750.47 лв.
История на цената
(9.32 €, 18.23 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Оборище