Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Редута
ул. Велчо Атанасов
690 €
1 349.52 лв.

(6.9 €, 13.50 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 23:34 на 2 май, 2026 год.
Обявата е посетена 131 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
5-ти от 6

Описание на имота:

Тристаен апартамент под наем ул. Велчо Атанасов / ул. Атанас Узунов

Светъл и просторен тристаен апартамент, разположен на комуникативно място в добре поддържана сграда.

Разпределение: хол с кухненски бокс и трапезария, две спални, два остъклени балкона, баня с тоалетна, отделна тоалетна.

Предимства: източно изложение, функционално разпределение, отлична локация.

Свободен от 10.06.2026 г.
Огледи са възможни и преди тази дата.

📞 Мариела Китанова 0888 660 255
📌 Оферта 11183

Two-Bedroom Apartment for Rent Velcho Atanasov St. / Atanas Uzunov St.

Bright and spacious two-bedroom apartment located in a communicative area, in a well-maintained building.

Layout: living room with kitchen area and dining space, two bedrooms, two glazed balconies, bathroom with toilet, separate toilet.

Features: east-facing, functional layout, excellent location.

Available from 10.06.2026
Viewings are possible before the availability date.

📞 Mariela Kitanova +359 888 660 255
📌 Listing No. 11183
За контакт:
0888660255
Брокер:
Мариела Китанова
02/9866668, 0886067888
Офис: 0 % ком. от продавача при ексклузивни договори